Porównuj i wybieraj spośród: 4 pożyczkodawców.

Informacja o pożyczkodawcy
Soscredit.pl - "SOS CREDIT"

Adres: Polska

Telefon: -

E-mail: info@soscredit.pl

Maksymalne RRSO: 514%

Okres: 3 miesiące - 5 lat

Przy pożyczce 1400 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 226.10 zł, całkowity koszt wynosi 1626.10 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 513.89%.

Netcredit.pl - Fincard sp. z o.o.

Adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Telefon: 22 598 77 99

E-mail: kontakt@netcredit.pl

Maksymalne RRSO: 191.50%

Okres: 62 dni - 1 rok

Przy pożyczce 1000 zł na 1 rok, prowizja wynosi 1012.58 zł, całkowity koszt wynosi 2012.58 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 191.48%.

Pozyczkaplus.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 52

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

Maksymalne RRSO: 53.13%

Okres: 62 dni

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Smartpozyczka.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 49

E-mail: info@smartpozyczka.pl

Maksymalne RRSO: 127.78%

Okres: 62 dni

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Proste i wygodne porównanie kredytów!

Dawniej w celu otrzymania wsparcia finansowego musieliśmy udać się do oddziału banku, spędzić czas w kolejce i załatwić wszystkie formalności osobiście. Dzisiaj Polacy większość czasu spędzają ze swoim smartfonem w rękach, o czym wie także sektor finansowy jakim jest Szybkiepozyczki-24.pl, która udostępnia swoim klientom aplikację mobilną na telefon, dzięki której już w ciągu kilku chwil i bez żadnych komplikacji, możemy uzyskać pożyczkę online.
Szybkiepozyczki-24.pl to rodzaj bankowości mobilnej, która sprawia, że życie staje się łatwiejsze – dysponując telefonem komórkowym mamy nie tylko możliwość kontrolowania stanu naszych rachunków bankowych, dokonywania płatności czy realizacji zakupów, ale także możemy w łatwy sposób zaciągnąć pożyczkę online za pomocą aplikacji.

Do kogo kierowane są pożyczki online poprzez aplikację?

Aplikacje umożliwiające zaciągnięcie pożyczki online przeznaczone są dla osób lubiących wygodę oraz ceniących swój czas. Jeżeli korzystasz z usług bankowości elektronicznych, a transakcje mobilne nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu, to pożyczki online z aplikacją online są właśnie dla Ciebie! W celu uzyskania pożyczki za pomocą aplikacji należy:

  • mieć ukończone 18 lat
  • posiadać polskie obywatelstwo
  • mieszkać na terenie Polski
  • posiadać aktywny rachunek w banku
  • posiadać sprawny telefon komórkowy/ tablet.

Należy jednak pamiętać, że aplikacje pożyczkowe kierowane są do osób nie figurujących w bazach dłużników i nie mają żadnych zaległych zobowiązań.

Jak działa porównywarka pożyczek?

Najpopularniejsze i najkorzystniejsze oferty pożyczek możesz obejrzeć w naszej porównywarce. Korzystając z naszej porównywarki będziesz mógł porównać oferty różnych pożyczkodawców, wybrać najlepszą i wziąć pożyczkę w oparciu o dostępną kwotę, szybkość otrzymania pożyczki, miesięczną ratę, oprocentowanie i inne korzyści.

Dlaczego warto porównywać TOP pożyczki na naszej stronie?

Nie musisz wchodzić na wiele stron internetowych, aby znaleźć najlepszą dla siebie pożyczkę! Najpopularniejsze pożyczki możesz porównać w jednym miejscu – czyli dokładnie tu, na tej stronie.

Porównywanie kredytów jest łatwe i szybkie. Możesz zobaczyć i porównać wszystkie najważniejsze kryteria kredytowe.

Wszystkie potrzebne informacje o pożyczkodawcach są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu zawsze możesz przeglądać tylko aktualne oferty pożyczek. Dlatego też, gdy pojawia się zapotrzebowanie na dodatkową gotówkę, warto zajrzeć na tę stronę. Pozwoli to na uniknięcie mało atrakcyjnych ofert a tym samym na znalezienie taniej pożyczki.

Porównywanie kredytów jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.

Pożyczaj odpowiedzialnie!

Zawsze porównaj oferty kredytowe przed wyborem kredytu!

Zawsze czytaj umowę pożyczki przed jej podpisaniem!

Po podpisaniu umowy pożyczki przestrzegaj warunków spłaty, aby nie ponosić dodatkowych opłat!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa procentowa nie obejmuje wydatków związanych z niewypełnieniem zobowiązań wynikających z umowy pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania może wynosić do 525.79% rocznie.

Informacje dotyczące odsetek karnych lub  polityki przedłużenia terminu spłaty

W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej zaległej kwoty pożyczki, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez  strony trzecie.

Szybkiepozyczki-24.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Minimalny okres spłaty pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty 5 lat.